Hoşgeldiniz, Üye Giriş Yapın / Ücretsiz Üye Ol
0 Alışveriş Sepetim
Gizlilik ve Kullanım Şartları
MinyBaby sitelerindeki formlar aracılığıyla elde edilen kişisel bilgiler (isim, elektronik posta adres, telefon numarası, v.b.) üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz veya hiçbir şekilde kullandırılmaz. Bu bilgiler, elektronik posta vasıtasıyla basın bültenleri göndermek ve kazandığınız ödülleri teslim etmek için kullanılacaktır. Siteye girmenizle birlikte bilgisayarınıza cookie (çerez) adında bir dosya yerleştirebileceğimizi kabul etmiş sayılırsınız. Bu dosyalar kullanıcıya yönelik bir içerik sunabilmek ve üyelerin siteye her girişlerinde kullanıcı adı ve şifrelerini yazmaya gerek duymamaları maksadıyla kullanılmaktadır. Kişisel bilgilere sadece yetkili MinyBaby personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan siteyle ilişkili firmalar erişebilir.


MinyBaby, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilir. MinyBaby, sitedeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, bu kurallara uyacağını garanti etmez. 

Bu web sitesinde yer alan “MinyBaby” ve diğer ticari markalar; doğrudan veya dolaylı olarak Portakal Güvenlik Malz. San ve Tic. LTD ŞTİ ’ne ve bağlı ortaklıklarına aittir. 
Aksi belirtilmediği sürece bu web sitesinde bulunan tüm materyaller, doğrudan ve/veya dolaylı olarak MinyBaby ve bağlı ortaklıkları tarafından telif altındadır ve bu nedenle dünya çapında telif hakkı yasaları ve anlaşmaları ile korunmaktadır. Tüm hakları saklıdır. 

MinyBaby haber vermeden kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Haberdar Olun! bebekguvenlik.com bültenlerine üye olup yeniliklerden ve özel fiyatlı ürünlerden haberdar olun.